Firma Profili
 

LEVİNNA YAPI ; Konya'da PVC kapı pencere, alüminyum korkuluk ve cam balkon sistemlerinin imalat ve hem montajı alanında faaliyet göstermektedir.


Kurulduğu günden günümüze yapı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız; yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmıştır.

 

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların  PVC kapı pencere, alüminyum korkuluk ve cam balkon sistemleri taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Misyon ;

Güvenilir, yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize ve her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti vermek

 

Vizyon ;

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.